6 Haziran 2012 Çarşamba

Uzun Bir Aranın Ardından..


Herkese merhabaa ^^ Yazamayalı uzuuuun zaman oldu.Bazı problemler nedeniyle bir türlü geri dönüş yapamadım.Sevgili  Hikaru 'dan özür diliyorum,mim çok gecikti :( Sorunlar üstüste geldi ve sorunlar geçtiğinde de benim toparlanıp da yazabilmem için biraz zaman gerekti ve gecikmeler yaşandı. Bu nedenle tekrar özür dilerim. Bazen kısa vakitler buldum takip ettiğim bloglara göz atmak için.Ancak doğru düzgün okuyamadım bile.Bugün biraz daha fazla vaktim varken öncelikle yazılarını özlediğim blogger arkadaşlarımın bloglarında boğulurcasına yazıların içine gömülmek istiyorum.Daha sonra (internet bulabildiğim ve işten fırsat bulabildiğim en kısa zamanda) en kısa sürede bloga geri döneceğim inşallah.Şimdi... Öncelikle Hikaru,mydestiny ve Deniz'in sonra da diğer arkadaşların bloglarına gömülmek üzere ayrılıyorum.Mutlu günler ^^ Tabii ki böyle elim boş gitmeyeceğim,gününüzü tatlandıracak muhteşem bir şarkı bırakarak ayrılıyorum.Still Alive o kısacık haliyle kalmadığı için gerçekten çok mutluyum,kulaklarınızın pası silinsin! İşte Bigbang'den Still Alive ;)


Bigbang-Still Alive

2 yorum:

  1. Yeniden hoşgeldin diyelim o zaman sana :)) Sorunların çözülmesi dileğiyle^^

    Ahh Bigbang stil alive, dinlemeden gitmek olmaz :D

    YanıtlaSil
  2. Teşekkür ederim,çok hoşbuldum her ne kadar yine okumam için pek fırsat verilmese de.. En azından birkaç yazı da olsa okuyup kendime geldim :))

    Kesinlikle haklısın "dinlemeden gitmek olmaz" :)) Stiil alive ve monster dinlemekten bir hal oldu kaç gündür iş arkadaşlarıma.Koreceden pek hazzetmeyen insanlar.. Halim vahim olabilir bu durum devam ederse :))

    YanıtlaSil